Individuálne kurzy

Face to Face

Hodiny: 60 alebo 90 min hodiny
Lektor: Native speaker z USA/UK/CAN/IRE
Cena: 23 €/60 min
detaily

Skype kurzy angličtiny

Hodiny: 60 alebo 90 min hodiny
Lektor: Native speaker z USA/UK/CAN/IRE
Cena: 17 €/60 min
detaily

 

Potrebujete doučovanie, pripravu na pohovor, TOEFL testy, maturitu alebo prijímacie skúšky z anglického jazyka? Potrebujete si zlepšiť dennodennú alebo profesijnú konverzáciu, pracujete s medzinárodným tímom a potrebujete si zlepšiť svoj verbálny prejav? Dajte nám o sebe vedieť a zostavíme vám individuálny kurz angličtiny plne prispôsobený vám a vašim potrebám vyučovaný lektorom english native speaker. 

Počas individuálnych hodín angličtiny sa spolu so študentom ponárame do jazyka od prvej minúty až po tú poslednú.  Tento spôsob výučby jazyka je intenzívny, zábavný a zabezpečí Vám rýchlejšie a efektívnejšie učenie.Individuálne kurzy angličtiny sú šité na mieru každému zákazníkovi.  Výučba sa sústredí na to, čo potrebujete, či už sú to dennodenné konverzácie, obchodná angličtina, gramatika, príprava na prijímací pohovor, cestovná angličtina, financie, politika alebo čokoľvek iného, čo práve potrebujete!

S našimi individuálnymi kurzmi získate:

  • rýchlejšie výsledky
  • hodiny šité na mieru
  • rozvrh hodín podľa vášho voľného času
  • učiteľa sústrediaceho sa len na Vás a vašu angličtinu
  • výučbu v našich priestoroch, Vašich priestoroch alebo cez Skype
  • Lekcie je možné predplatiť vopred alebo platiť mesačne podľa absolvovaných hodín.

 V ponuke taktiež individuálne kurzy slovenčiny pre cudzincov.

V zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, klient vypísaním formulára prihlášky a formulára ukážkovej hodiny potvrdzuje, že udelil Spoločnosti súhlas so spracovaním, uchovávaním svojich osobných údajov ako aj osobných údajov dieťaťa za účelom ich spracovania pri činnosti Spoločnosti spojenej s výučbou jazyka, marketingové účely Spoločnosti, ako aj pre účely sprostredkovateľa, ktorý je oprávnený spracovávať osobné údaje na základe zmluvy so Spoločnosťou. Tento súhlas sa udeľuje na dobu trvania zmluvného vzťahu a do 2 rokov od jeho ukončenia. Po splnení účelu spracovania Spoločnosť zabezpečí likvidáciu osobných údajov.