ZRUČNOSTI PRE TRH PRÁCE

SKUPINOVÝ KURZ ANGLIČTINY ONLINE
december 7, 2023

100% hradené úradom práce

KURZY ANGLIČTINY PRE ZAMESTNANÝCH AJ PRE NEZAMESTNANÝCH - JAZYKOVÝ KURZ ZADARMO


SPUSTENIE PROJEKTU 8.apríla 2024 - Podobný projekt bol v minulom roku veľmi obľúbený a fungoval pod názvom Nestrať prácu, vzdelávaj sa. V roku 2024 je jeho pokračovaním národný projekt Zručnosti pre trh práce. Prosím kontaktujete nás prostredníctvom PRIHLÁŠKYalebo emailom na info@flyinglanguage.ska uveďte v texte váš záujem o kurz cez projekt Zručnosti pre trh práce

Naše kurzy angličtiny so slovenskými lektormi alebo lektormi native speakers teraz môžu byť 100% hradené úradom práce vrámci národného projektu ZRUČNOSTI PRE TRH PRÁCE

Vzdelávanie je kľúčovým nástrojom na podporu nezamestnaných pri ich ceste späť na trh práce, ako aj pre ľudí v ohrození stratou zamestnania. Projekt dáva príležitosť získať kurz zadarmo nielen nezamestnaným, ale aj zamestnancom, ktorí sa chcú odborne dovzdelať a získať nové odborné vedomosti, ktoré im môžu pomôcť nájsť nové, zaujímavejšie zamestnanie. Každý záujemca tu môže vziať osud do vlastných rúk a začať na sebe pracovať. Projekt oproti minulosti prináša inováciu s cieľom zvýšiť efektivitu a kvalitu služieb pre občanov. V jednom projekte sa spája podpora pre ľudí bez práce aj pre zamestnaných. Ľudia majú tiež možnosť využiť tento projekt opakovane. Spolupracujeme s úradmi práce, sociálnych vecí a rodiny po celom Slovensku.

Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny uhradí príspevok na jazykový kurz vo výške 100 % nákladov na vzdelávanie v prípade úspešného ukončenia kurzu angličtiny a splnenia všetkých podmienok v zmysle dohody, ktorú uzavrie úrad práce so zamestnancom na základe žiadosti o úhradu príspevku na jazykový kurz predloženej na úrad práce, sociálnych vecí a rodiny. Žiadna platba vopred sa tu nevyžaduje. Kurz angličtiny bude hradený úradom práce po skončení kurzu.

Pre projekt ZRUČNOSTI PRE TRH PRÁCE sú ideálne individuálne kurzy angličtiny, ktoré sú šité na mieru každému, kto sa potrebuje zlepšiť či už vo všeobecnej alebo odbornej angličtine na rôznych úrovniach.

Pre viac informácií o projekte ZRUČNOSTI PRE TRH PRÁCE kliknite SEM

AKO MÁM POSTUPOVAŤ?

  • Vyberte si niektorý z našich individuálnych kurzov angličtiny s prezenčnou alebo online formou výučby PONUKA KURZOV
  • Kontaktujete nás prostredníctvom PRIHLÁŠKY alebo emailom na info@flyinglanguage.sk
  • My vám na základe vášho výberu vyplníme a pošleme na email potrebné dokumenty z našej strany pre úrad práce v PDF formáte.
  • Vyplníte si žiadosť o poskytnutie príspevku na vzdelávanie. Žiadosť pre zamestnaných je možne stiahnuť TU
  • Žiadosť pre nezamestnaných je možne stiahnuť TU
  • Odošlete všetky dokumenty a žiadosť o príspevok cez projekt "Zručnosti pre trh práce" na Úrad práce
  • Počkáte 30 dní na vyjadrenie Úradu práce. Ak vám žiadosť schvália, podpíšete s úradom dohodu a môžete nastúpiť na náš kurz.
  • Kurz sa vopred neuhrádza. Je uhradený úradom práce po skončení vášho kurzu angličtiny
Buy now