Jazyková škola a prekladateľská agentúra Flying Solutions

PÔSOBÍME V BRATISLAVE a PÚCHOVE

JAZYKOVÁ ŠKOLA

80%

USE IT or LOSE IT!

VYUŽÍVAME PRAVIDLO 80/20

Vo väčšine kurzov angličtiny lektor hovorí 80% času trvania výučby a študenti len 20%. Dáva to zmysel? NIE! My sme pretočili toto pravidlo naopak, pretože vieme, že ľudia sa učia viac, keď jazyk používajú v reálnej komunikácií. Študent rozpráva, kým lektor sa snaží udržať štruktúru kurzu, usmerňovať študentov k používaniu správnych fráz či prízvuku a uľahčiť tak ich napredovanie a rozvoj.


POČAS VÝUČBY SA USILUJEME O

VYTVORENIE PÚTAVEJ ATMOSFÉRY


Pre maximalizáciu procesu učenia sa snažíme udržať pútavú atmosféru prostredníctvom energických lektorov disponujúcich množstvom zaujímavých tém, materiálov a aktivít.

IDENTIFIKÁCIU MEDZIER


Pri výučbe spolu so študentmi neustále identifikujeme oblasti možného zlepšenia na zaistenie stabilného rozvoja znalosti jazyka.

DOSIAHNUTIE VÝSLEDKOV


Naše kurzy angličtiny sú orientované na výsledky a zameriavajú sa na dosiahnutie Vami stanovených cieľov použitím správnej metódy výučby.

S NAŠIMI NATIVE SPEAKERMI ZÍSKATE JEDINEČNÚ PRÍLEŽITOSŤ
1
Spoznať pozadie kultúry ktorá priamo ovplyvňuje použitie anglického jazyka

2
Získať prirodzenú a plynulú schopnosť použitia angličtiny v rôznych situáciách

3
Naučiť sa angličtinu od učiteľa bez slovensky znejúceho prízvuku
NEPREMEŠKAJTE!

Ukážková lekcia angličtiny zadarmo


ZAREZERVOVAŤ TERMÍN UKÁŽKOVEJ LEKCIE

PREKLADATEĽSKÁ AGENTÚRA

 
Druhou, spojenou oblasťou ktorej sa venujeme je prekladateľská agentúra so zameraním na poskytovanie kvalitných služieb v oblasti prekladov z a do anglického jazyka. Skúsení prekladatelia sú odborníkmi v rôznych oblastiach a sú schopní pohotovo a efektívne prekladať vaše dokumenty v jazykovej kombinácii angličtina - slovenčina. Bez ohľadu na rozsah a náročnosť projektu sa vždy snažíme poskytnúť vám preklady najvyššej kvality. Uvedomujeme si, že každý preklad je jedinečný a má svoje vlastné špecifiká. Preto sa vždy snažíme porozumieť vašim potrebám a cieľom, aby sme vám mohli ponúknuť riešenie šité na mieru. Naša flexibilita a individuálny prístup nám umožňujú poskytovať vám presne to, čo potrebujete. Veríme, že komunikácia je kľúčom k úspechu a preto si zakladáme na otvorenej a transparentnej komunikácii s našimi klientmi. Neustále sa snažíme vytvoriť dlhodobé vzťahy založené na dôvere a spolupráci.Ak hľadáte spoľahlivú prekladateľskú agentúru, ktorá sa zameriava na kvalitu služieb, ste na správnom mieste. Kontaktujte nás ešte dnes a radi vám pomôžeme. Tešíme sa na spoluprácu!
 
Buy now