PREKLAD TEXTU DO ANGLICKÉHO JAZYKA

Hľadáte spoľahlivého prekladateľa v jazykovej kombinácií angličtina - slovenčina? Sme tu pre vás! Náš skúsený tím prekladateľov je zložený z odborníkov v rôznych oblastiach a je schopný pohotovo a efektívne prekladať vaše dokumenty v najvyššej kvalite.
Pomôžeme vám prekonať jazykovú bariéru a zabezpečíme, že vaše texty budú presne, správne a plynule preložené. Bez ohľadu na to, či potrebujete prekladateľa za účelom preloženia dokumentov, webových stránok, obchodných materiálov alebo iných textov, sme tu, aby sme vám poskytli kvalitný preklad v jazykovej kombinácií angličtina - slovenčina, ktorý presne zachováva zmysel a štýl pôvodného textu. Naše služby sú rýchle, spoľahlivé a cenovo dostupné. Sme si vedomí, že každý preklad je jedinečný a vyžaduje osobitnú pozornosť. Preto sa snažíme porozumieť vašim špecifickým požiadavkám a ponúkame vám plne individualizované riešenia.

CENNÍK - PREKLADATEĽ ANGLIČTINA - SLOVENČINA

PROOFREADING NATIVE SPEAKEROM V CENE
Typ prekladuštandardné dodanie 2-7 dní (do 24 hodín dohodou)
Preklad z anglického jazyka do slovenského jazyka:od 9,00€
Preklad do anglického jazyka vrátane proofreadingu:od 10.50€
Úradný preklad anglický / slovenský jazyk :od 20€
Preklad a lokalizácia textu do anglického jazyka:od 10,50€
**Pri väščom množstve strán možná dohoda. POZNÁMKA: uvedené ceny sú bez DPH

CENOVÁ PONUKA DO 60 MIN.

Keďže každý text je jedinečný, presnú cenu prekladu musíme stanoviť na základe náročnosti vášho textu a počtu normostrán.

Buy now