KURZY ANGLIČTINY PRE FIRMY – 6 DÔVODOV PREČO INVESTOVAŤ DO TOHTO FIREMNÉHO BENEFITU

kurzy angličtiny pre deti Bratislava
KURZY ANGLIČTINY PRE DETI BRATISLAVA
január 22, 2023
Individualny kurz anglictiny- preco je vyhodnejsi ako skupinovy kurz anglictiny
INDIVIDUÁLNY KURZ ANGLIČTINY- PREČO JE VÝHODNEJŠÍ AKO SKUPINOVÝ KURZ?
marec 29, 2023

Angličtina je v súčasnosti jednou z najžiadanejších oblastí školení pre zamestnancov. Či už má vaša firma pobočky v zahraničí, partnerov v medzinárodných firmách alebo sa snaží uspokojiť potreby rôznorodých zákazníkov, jedna vec je istá. Schopnosť komunikovať vo viacerých jazykoch sa stala nevyhnutnosťou pre úspešný rast každého businessu. Aké sú však celkové prínosy, ktoré vaša spoločnosť získa, ak sa rozhodnete zabezpečiť svojim zamestnancom kurzy angličtiny pre firmy?


1. Angličtina otvára medzinárodné príležitosti

Angličtina je dnes jazykom biznisu. Prostredníctvom nej je možné úspešne obchodovať s firmami či jednotlivcami na ktoromkoľvek mieste na planéte. Angličtina vám umožní nielen komunikovať so zákazníkmi v anglicky hovoriacich krajinách, ale aj so zákazníkmi v inojazyčných krajinách. Vďaka dobrým komunikačným schopnostiam v angličtine budú vaši zamestnanci pre vás oveľa užitočnejší.


2. Znalosť angličtiny zamestnancom zabezpečí prístup k väčšiemu množstvu informácií dostupných na internete.

Čoraz viac informácií je publikovaných v anglickom jazyku. Ak vaši zamestnanci hovoria plynule anglicky, budú mať priamy prístup k veľkému množstvu informácií a materiálov. Umožní vám to získať najnovšie vedomosti a vaša spoločnosť tak nebude zaostávať pred konkurenciou.


3. Zvýšenie sebavedomia zamestnancov vašej spoločnosti

Pre mnohých ľudí rozprávanie pred cudzími predstavuje jednu z najčastejších obáv. Tento strach sa ešte zintenzívňuje, keď to musia robiť v cudzom jazyku. Kurz angličtiny s dôrazom na konverzačnú angličtinu môže výrazne zvýšiť sebavedomie zamestnancov. Keď sa zamestnanci v cudzom jazyku utvrdia, dokážu komunikovať efektívnejšie, rýchlejšie a lepšie reagovať pri rokovaniach, predajoch, stretnutiach či akomkoľvek type medzinárodnej interakcie. Získate tak zvýšenú angažovanosť na stretnutiach zo strany zamestnancov, ktorí sa nebudú báť skočiť do diskusie a efektívnejšie komunikovať dokonca aj s asertívnymi rodenými anglicky hovoriacimi účastníkmi stretnutí.


4. Imidž spoločnosti

Je všeobecne známe, že firmu, ktorá sa stará o svojich zamestnancov, ostatní vnímajú v dobrom. Dnešní zamestnanci už nehľadajú len finančnú odmenu, ale aj osobnú spokojnosť a príslušnosť k tímu, inými slovami, pocit, že si ich zamestnávateľ váži. Okrem toho spoločnosť so zastúpením vo viacerých krajinách, ktoré plynule hovoria niekoľkými jazykmi vytvárajú jej globálny imidž. Vzdelávanie zamestnancov prostredníctvom kurzov angličtiny pre firmy je taktiež jednou z foriem naturálnej platby, ktorá sa čoraz viac využíva na uspokojenie zamestnancov a zároveň im pomáha rásť, čo má u verejnosti značnú popularitu.


5. Zlepšenie pracovného prostredia

Kurzy angličtiny pre zamestnancov v skupinách zlepšujú pracovné prostredie, nútia zamestnancov k väčšej interakcii so svojím tímom, čo vytvára osobnejší vzťah a vytvárajú sa tak synergie, ktoré sa odrážajú v pozitívnom prístupe zamestnancov k práci. Ak sa navyše skupiny skladajú zo zamestnancov z rôznych oddelení firmy je to o to prospešnejšie, pretože zamestnanci mimo svojho tímu sa mnohokrát nepoznajú.


5. Dobrá výslovnosť urobí skvelý prvý dojem

Aj napriek tomu, že je majú vaši zamestnanci angličtinu na stredne pokročilej úrovni, môžu stále mať silný slovenský prízvuk. Ako firma samozrejme nechcete, aby klienti premýšľali o vašom prízvuku. Chcete, aby premýšľali o tom, čo vlastne hovoríte a ponúkate im. Je dôležité ovládať správnu anglickú výslovnosť, aby ste tak urobili prvý dojem, ktorý si zaslúžite.


6. Kurzy angličtiny pre firmy sú pre zamestnancov šitý na mieru

Kľúčom k získaniu skutočného prínosu z vzdelávania vašich zamestnancov v angličtine je, že lekcie pokryjú skutočné potreby vašich zamestnancov aj ciele stanovené spoločnosťou. Pomocou personalizovaného plánu lekcií budete môcť uspokojiť jazykové potreby každého zamestnanca a prispôsobiť ho tak jeho osobnej situácii. Personalizované lekcie angličtiny postavia vašich zamestnancov do rolí, prostredí a situácií, s ktorými sa skutočne stretávajú vo svojom každodennom pracovnom živote. Pri tvorbe skupín je treba brať do úvahy úroveň angličtiny každého zamestnanca v každej sekcii a jeho denný pracovný rozvrh. Takúto ponuku nie je jednoduché vyskladať, ale dobrá jazyková škola vám určite bude vedieť vytvoriť individuálny kurz v priestoroch vašej prevádzky pokrývajúci potreby vašej konkrétnej spoločnosti.


Dôležitosť angličtiny na medzinárodnom trhu nemožno podceňovať . Kurzy angličtiny pre firmy, ktoré ponúkajú rôzne jazykové školy môžu skutočne zmeniť vaše podnikanie a otvoriť vám úplne nové dimenzie. Okrem toho môže váš podnik ťažiť zo zvýšenej angažovanosti a udržať lojálnosť zamestnancov voči firme. Investície do rozvoja zamestnancov sú dôležitým faktorom úspechu bez ohľadu na odvetvie alebo veľkosť spoločnosti.

NEPREMEŠKAJTE!

Ukážková lekcia kurzu angličtiny pre firmy v Bratislave zadarmo


ZAREZERVOVAŤ TERMÍN UKÁŽKOVEJ LEKCIE
Buy now