ONLINE KONVERZÁCIE V ANGLIČTINE – POHODLNÉ A EFEKTÍVNE KURZY ANGLIČTINY

Nestrat pracu vzdelavaj sa kurz anglictiny Bratislava
NESTRAŤ PRÁCU VZDELÁVAJ SA
apríl 12, 2023
SKUPINOVÉ KONVERZÁCIE S NATIVE SPEAKEROM BRATISLAVA
august 8, 2023

V medzinárodnom prostredí je znalosť angličtiny nevyhnutnosťou, ktorú je potrebné nadobudnúť. Online konverzácie v angličtine ponúkajú pohodlný a efektívny spôsob učenia sa tohto jazyka. Či už chcete zlepšiť svoje jazykové zručnosti z osobných alebo profesionálnych dôvodov, online konverzácie v angličtine poskytujú flexibilný a dostupný spôsob, ako dosiahnuť stanovené ciele.

Online konverzácie v angličtine- Aké sú ich výhody:

1. Komfort

Online konverzácie v angličtine umožňujú učiť sa angličtinu odkiaľkoľvek a kedykoľvek, vďaka čomu je ľahké začleniť štúdium angličtiny do vášho nabitého denného programu.

2. Úspora času

Online konverzácie v angličtine tiež šetria náklady a čas potrebný na dostavenie sa do priestorov jazykovej školy. V výučbe vám stačí zapnúť si PC, tablet alebo mobil a pripojiť sa.

3. Flexibilita

Online konverzácie v angličtine rovnako ako prezenčné konverzačné kurzy angličtiny ponúkajú množstvo variant, od individuálnych lekcií kde študujete vlastným tempom až po live virtuálne triedy. Je len na vás, ktorý formát vám viac vyhovuje.

4. Menej stresu

Pri online individuálnom vzdelávaní v porovnaní s prezenčným vzdelávaním sú študenti počas lekcií uvoľnenejší a menej vystresovaní.

5. Nižšia cena

Online konverzácie v angličtine sú často cenovo dostupnejšie ako prezenčné konverzačné kurzy konajúce sa v priestoroch jazykových škôl. Jazyková škola má pri tomto type kurzov nižšie náklady, keďže lektor môže vyučovať z pohodlia svojho domova. Tieto nižšie náklady sa odzrkadlia v nižšej cene pre vás.

6. Personalizovaná výučba

Individuálne online konverzačné kurzy angličtiny ponúkajú vzdelávacie plány, ktoré sú šité na mieru vašim individuálnym potrebám a cieľom. Pri tomto type výučby nie ste odkázaný na preferencie skupiny študentov alebo na rýchlosť postupu, ktorú zvolí váš lektor. Ste pánmi svojho času a učíte sa rýchlosťou, ktorá vyhovuje vám. Ak vám nejaká oblasť robí problémy, môžete sa k nej kedykoľvek vrátiť a prejsť si ju s lektorom opakovane.

Či už sa chcete zlepšovať v angličtine kvôli kariére, sebarozvoju alebo cestovaniu, online konverzácie v angličtine vám môžu pomôcť dosiahnuť vaše ciele komfortnou a lacnejšou cestou.

Hľadáte online kurz angličtiny, no máte problém zaviazať sa k pravidelným skupinovým lekciám? Kontaktujte nás a vypracujeme vám ponuku šitú na mieru. Ak sa vám zmení program u nás vám lekcia neprepadne, môžete si ju jednoducho presunúť na iný deň.

NEPREMEŠKAJTE!

Ukážková lekcia online kurzu angličtiny zadarmo


ZAREZERVOVAŤ TERMÍN UKÁŽKOVEJ LEKCIE
Buy now