O nás – Jazyková škola Bratislava

Flying Solutions je jazyková škola a prekladateľská agentúra pôsobiaca v Bratislave a Púchove, poskytujúca výučbu anglického jazyka šitú na mieru. Naši zákazníci, všetkých úrovní znalosti jazyka si môžu vybrať niektorý z balíčkov individuálnej výučby (one to one kurzov), kurzov v skupinách alebo riešení pre firmy a to VÝLUČNE S NATIVE SPEAKERMI z anglicky hovoriacich krajín.

Títo, v porovnaní s učiteľmi pre ktorých je angličtina druhým jazykom umožňujú študentom učiť sa bez chybného používania fráz, efektívnejšie a hlavne so správnou výslovnosťou.

Taktiež ponúkame profesionálne preklady textov, korektúry textov a písanie kreatívnych článkov v angličtine rodenými hovorcami anglického jazyka.

S našimi NATIVE SPEAKERMI získate jedinečnú príležitosť:

  • spoznať pozadie kultúry ktorá priamo ovplyvňuje použitie jazyka
  • získať prirodzenú a plynulú schopnosť použitia jazyka v rôznych situáciách
  • naučiť sa jazyk od učiteľa bez “divne” znejúceho prízvuku

Vo väčšine kurzov sa používa pravidlo 80/20, kde učiteľ hovorí 80% času trvania výučby a študenti len 20%. Dáva to zmysel? NIE! My sme pretočili toto pravidlo naopak, pretože vieme, že ľudia sa učia viac, keď jazyk používajú v reálnej komunikácií.

Prostredníctvom našich kurzov sa usilujeme o:

NAPREDOVANIE:  Pri výučbe spolu so študentmi neustále identifikujeme oblasti možného zlepšenia na zaistenie stabilného rozvoja znalosti jazyka.

ROVNOVÁHU:  Pre maximalizáciu procesu učenia sa snažíme udržať pútavú atmosféru prostredníctvom energetických lektorov disponujúcich množstvom zaujímavých tém, materiálov a aktivít.

VÝSLEDKY: Naše kurzy angličtiny sú orientované na výsledky a zameriavajú sa na dosiahnutie Vami stanovených cieľov použitím správnej metódy výučby.

Tak ako so všetkým aj pre jazyk platí: USE IT or LOSE IT. Prídite si vyskúšať našich lektorov prostredníctvom ukážkovej hodiny zdarma.

DOHODNI SI UKÁŽKOVÚ HODINU ZDARMA

  1. Kontaktujte nás prostredníctvom online formulára, emailu alebo telefónu, stručne popíšte vašu úroveň jazyka a určite si oblasť ktorá Vás zaujíma alebo v ktorej by ste sa chceli zlepšiť.
  2. My Vás potom kontaktujeme aby sme dohodli miesto a termín ukážkovej hodiny zdarma.

“Jazyková škola Bratislava & Púchov”

Akceptujeme poukážky Ticket Compliments a Ticket Multi na nákup jazykového kurzu.